Petr Boháč

3. září 2007 v 13:15 | tom |  seriál-Ulice
Boháč Petr
Zvětšit

Petr Boháč

herec Hodnocení postavy 0.1 . Datum narození: 25.2.1962 Věk: 45 Znamení: Ryby Rodinný stav: ženatý Zaměstnání: obchodní ředitel ve firmě Království hraček
Začíná nový život…
Zatím největší chybou šarmantního a tak trochu rozervaného Petra Boháče bylo, že se v zásadních věcech nedokázal rozhodnout.
U žen má úspěch - snad i proto, že v sobě má něco, co je nutí o něj pečovat a ochraňovat ho. Jeho kouzlu propadla také kolegyně Bára Jordánová, kvůli které se konečně rozhodl pro rozvod se svou ženou Evou.
V loňském roce si proto Boháč prožil své peklo. Hysterická a rozzuřená manželka se nedokázala smířit s tím, že by ji opustil, a proto se ho pokusila přejet. Nehodu sice přežil, ale s vážnými následky - přišel o jedno oko. Aby ho úřady nakonec nepřipravily také o dceru Anežku, musel se v tomto těžkém období sžít se svou nenáviděnou tchyní Alenou Suchou. Oba tak dostali šanci navzájem se lépe poznat, kterou beze zbytku využili. Dokonce se začali i navzájem respektovat...
Nyní čekají Petra Boháče další krušné chvíle. Jak se vyrovná se svým handicapem? Jak bude zvládat starost o Anežku, kterou bude mít po rozvodu ve své péči? A jaký bude jeho návrat do firmy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama