Lenka Drápalová

3. září 2007 v 13:24 | tom |  seriál-Ulice
Drápalová Lenka
Zvětšit

Lenka Drápalová

herec Hodnocení postavy -0.0 . Datum narození: 15.12.1976 Věk: 30 Znamení: Střelec Rodinný stav: svobodná Zaměstnání: učitelka češtiny a výtvarné výchovy na gymnáziu
Potká ji láska?
Přitažlivá, inteligentní a svobodomyslná Lenka Drápalová sice působí samostatně, avšak velmi touží po lásce. A právě její citový život s ní umí pořádně zamávat a dostat ji do problémů.
Lenka vyučuje na gymnáziu češtinu a výtvarnou výchovu. Má ráda lidi a pro svou přímost i obětavost je velmi oblíbená nejen mezi studenty, ale také mezi přáteli. Navíc příliš neuznává autority ani pevný řád, a proto umí být hodně spontánní. Jenže to jsou vlastnosti, které mnohdy iritují její nadřízené...
Lenčiny vztahy s muži zatím nebyly příliš úspěšné. Před dvěma lety chodila nějakou dobu s ženatým Petrem Boháčem, v loňském roce pak prožila docela příjemné období po boku úspěšného lobbisty Karla Stránského. Jenže ten se po krachu manželství již nechtěl vázat a neslyšel ani na její touhu mít rodinu. Koncem roku 2006 nakonec Lenka spadla do kratičkého románku s mladíčkem Benem Vojtíškem.
Po těchto svých nevydařených milostných eskapádách raději na idylický harmonický vztah poněkud rezignovala a vrhla se do malování či navrhování designů nových hraček pro Království hraček. Ale ani toto upnutí se na práci a na umění pro ni není východiskem ze samoty.
Najde konečně někoho, kdo by odpovídal jejím představám?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama